WEŹ UDZIAŁ I WYGRAJ NAGRODĘ O WARTOŚCI 3000ZŁ! 🏆

✅ PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ KETO-PRZEMIANĄ 🥑
✅ PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE NA [email protected] 📩
✅ WYGRAJ CATERING NA 30 DNI + ZESTAW SUPLEMENTÓW 🎁

📌ZASADY KONKURSU

 1. Przygotuj swój materiał, może to być krótka relacja video LUB zestaw zdjęć oraz tekst opisujący Twoją keto-przemianę. 🎬📸✍️ Chcemy zobaczyć, jak dieta keto wpłynęła na Twoje życie.
 2. Prześlij zgłoszenie na adres mailowy [email protected] do 23.11.2023 do 23:59. Otrzymasz odpowiedź, gdy zgłoszenie zostanie przyjęte. 📩
 3. Zwycięzca otrzyma nagrodę: dowolną dietę pudełkową z BeKeto Catering na 1 miesiąc (30 dni) o wybranej kaloryczności (1250-3000 kcal) oraz zestaw suplementów BeKeto. Uwaga! Osoby, które zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają nagrodę-niespodziankę! 👏
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi 24.11.2023. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo i na social mediach BeKeto Catering. 🗣️

Za nami kolejny rok pełen wyzwań! 💪 Dziękujemy, że możemy uczestniczyć w Twojej keto podróży. 🧡 Jeśli jesteś jednym z BeKetończyków, który dzięki diecie ketogenicznej dokonał niesamowitej przemiany, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą KETO METAMORFOZĘ! ✨ Podziel się swoją inspirującą historią i WYGRAJ miesiąc pełen przepysznych dań od BeKeto Catering oraz zestaw suplementów o wartości 3000ZŁ, który pomoże Ci utrzymać doskonałe efekty! 🏆Pamiętaj, że przemiana to nie tylko wygląd, waga czy wymiary, ale także zmiana nawyków, sposobu myślenia, poprawa zdrowia i samopoczucia. 💆🏻‍♀️

📢 Biorąc udział w konkursie, akceptujesz zasady regulaminu, który dostępny jest poniżej.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest BEKETO CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy Alei Wincentego Witosa 31/3.
  Konkurs ma zasięg ogólnopolski. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia.
 2. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu. Uczestnicy konkursu są zobowiązani do przestrzegania zasad znajdujących się w Regulaminie.
 3. Konkurs rozpoczyna się 26.10.2023 i kończy 23.11.2023 o 23:59.
 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie na adres [email protected].
 5. Zgłoszenie musi zawierać załącznik/i: zdjęcie oraz tekst opisujący metamorfozę i/lub video, by zostało zaakceptowane. Uczestnik po przesłaniu zgłoszenia otrzyma odpowiedź zwrotną, że został zakwalifikowany do konkursu.
 6. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na korzystanie z przesłanych materiałów w celach marketingowych przez firmę BEKETO CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na platformach: Facebook, Instagram, TikTok, Google oraz na stronach internetowych: https://beketo.pl/, https://beketocatering.pl/.
 7. Główną nagrodę wygrywa tylko 1 osoba.
 8. Nagrodę główną w konkursie stanowi jedna wybrana dieta pudełkowa z BeKeto Catering dostarczana pod wskazany przez zwycięzcę adres przez 1 miesiąc (30 dni) oraz zestaw suplementów BeKeto.
 9. Zwycięzca sam wybiera rodzaj diety oraz jej kaloryczność spośród dostępnych na stronie wariantów.
 10. Adres dostawy musi znajdować się w strefie dostaw BeKeto Catering: https://beketocatering.pl/gdzie-dostarczamy/.
 11. W skład zestawu suplementów marki BeKeto wchodzą: Olej MCT C8 100ml, Elektrolity w kapsułkach, Keto Burn, Witamina B Complex.
 12. Dieta zostanie włączona w wybranym przez zwycięzcę terminie, jednak nie może rozpocząć się później 01.02.2024.
 13. Zwycięzca może dowolnie modyfikować terminy dostaw, jednak 30 dni diety musi zostać wykorzystane do dnia 31.03.2024.
 14. Wyniki zostaną ogłoszone 24.11.2023.
 15. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo i/lub telefonicznie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook) oraz na stronie internetowej https://beketocatering.pl/.

Warianty DIET

Wybierz odpowiednią dla siebie kaloryczność. Pamiętaj – aby schudnąć, najlepiej jest być na delikatnym deficycie kalorycznym, tzn. jeść mniej kalorii niż każdego dnia Twój organizm wykorzystuje.

Jeżeli chcesz utrzymać masę ciała, dobierz kaloryczność aby odpowiadała Twojemu dziennemu wydatkowi energetycznemu.

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie masy ciała i zbudowanie masy mięśniowej – jedz więcej kalorii, dużo ćwicz i uzupełniaj białko, np. w postaci Izolatów Białka od BeKeto lub Keto Kolagenów.

KETO IF

1250 – 1750 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta funkcjonalna – wzbogacona o suplementację produktami BeKeto. Niskokaloryczna, wysokoenergetyczna, redukcyjna dieta KETO IF.

KETO

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta ketogeniczna. Jedząc tłuszcz, spalasz tłuszcz. Oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych.

KETO VEGE
Keto Vege Catering BeKeto

1250 – 3000 kcal od 71,90zł / dzień

Dieta Keto Vege skomponowana jest z różnorodnych nieskrobiowych warzyw, zdrowych tłuszczów i różnych źródeł białka.

LOW CARB
low carb catering beketo

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Wybierz dietę low-carb i ogranicz spożywanie węglowodanów. Low-Carb to dobry wstęp do diety ketogenicznej (albo jej kontynuacja).

WYBÓR MENU
wybór menu - beketo catering

1250 – 3000 kcal od 72,90zł / dzień

To Ty decydujesz na co masz ochotę! Wybieraj codziennie spośród 3 przepysznych dań. Smacznego!

previous arrow
next arrow

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ INFORMACJE O SUPER PROMOCJACH!

Be KETO Catering - 4 Kroki do Zdrowia

W BeKeto zawsze kontrolujemy cały proces i łańcuch dostaw. Proces zakupów i quality control jest dla nas bardzo istotnym elementem układanki. Zawsze dążymy do maksymalnego skrócenia drogi, tak aby produkty BeKeto trafiały do BeKetończyków zawsze najświeższe i w jak najkrótszym czasie.

Poznaj proces BeKeto Catering „od kuchni”. Właśnie tak nasze posiłki trafiają na Twój stół.