NAGRODA O WARTOŚCI 7500zł! 🏆

✅ ZRÓB CIEKAWE ZDJĘCIE BILLBOARDU NA MARSZAŁKOWSKIEJ LUB PUŁAWSKIEJ 📸
✅ WRZUĆ ZDJĘCIE NA INSTAGRAM I OZNACZ PROFIL @BEKETOCATERING 📱
✅ WYGRAJ WYBRANĄ DIETĘ PUDEŁKOWĄ NA 3 MIESIĄCE 🎁

📌ZASADY KONKURSU

 1. Zrób ciekawe zdjęcie billboardu BeKeto Catering na Marszałkowskiej 111 lub Puławskiej 119. Im bardziej kreatywne, tym większa szansa na wygraną! 😉
 2. Wrzuć zdjęcie na swój Instagram (post lub instastory) i oznacz profil @beketocatering do 31.03. do 23:59. Pamiętaj, by zgłoszenie zostało zaakceptowane, Twoje konto musi być publiczne!
 3. Zwycięzca otrzyma nagrodę: jedną dowolną dietę pudełkową z BeKeto Catering na 3 miesiące o wybranej kaloryczności (1250-3000 kcal).
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi 02.04.2024. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej przez Instagram i na social mediach BeKeto Catering. 🗣️

Znajdź nasz billboard w Centrum Warszawy lub na Mokotowie i zrób mu zdjęcie. Świetnie, jeśli Ty również znajdziesz się na zdjęciu! Może to właśnie Ty zwyciężysz i otrzymasz najlepszą nagrodę – formę na lata i wspaniałe samopoczucie, jakie da Ci DIETA KETO!

WYGRAJ AŻ 3 MIESIĄCE pełne przepysznych dań od BeKeto Catering, które pomogą Ci uzyskać doskonałe efekty! 🏆

📢 Biorąc udział w konkursie, akceptujesz zasady regulaminu, który dostępny jest poniżej.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest BEKETO CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy Alei Wincentego Witosa 31/3.
  Konkurs ma zasięg ogólnopolski. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia.
 2. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu. Uczestnicy konkursu są zobowiązani do przestrzegania zasad znajdujących się w Regulaminie.
 3. Konkurs rozpoczyna się 08.03.2024 i kończy 31.12.2023 o 23:59.
 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy wrzucić zdjęcie na publiczne konto na Instagramie w formie postu lub instastory, oznaczając profil @beketocatering.
 5. Na zdjęciu widoczny musi być jeden z dwóch billboardów BeKeto Catering, które znajdują się na ulicy Marszałkowskiej 111 oraz Puławskiej 119 w Warszawie. Uczestnik po przesłaniu zgłoszenia otrzyma odpowiedź zwrotną w wiadomości prywatnej na Instagramie, że został zakwalifikowany do konkursu.
 6. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na korzystanie z przesłanych materiałów w celach marketingowych przez firmę BEKETO CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na platformach: Facebook, Instagram, TikTok, Google oraz na stronach internetowych: https://beketo.pl/, https://beketocatering.pl/.
 7. Główną nagrodę wygrywa tylko 1 osoba.
 8. Nagrodę główną w konkursie stanowi jedna wybrana dieta pudełkowa z BeKeto Catering dostarczana pod wskazany przez zwycięzcę adres przez 3 miesiące – kwiecień, maj i czerwiec 2024.
 9. Zwycięzca sam wybiera rodzaj diety oraz jej kaloryczność spośród dostępnych na stronie wariantów.
 10. Adres dostawy musi znajdować się w strefie dostaw BeKeto Catering: https://beketocatering.pl/gdzie-dostarczamy/.
 11. Dieta zostanie włączona w wybranym przez zwycięzcę terminie, jednak nie może rozpocząć się później 15.04.2024.
 12. Zwycięzca może dowolnie modyfikować terminy dostaw, jednak dni diety muszą zostać wykorzystane do dnia 15.07.2024.
 13. Wyniki zostaną ogłoszone 02.04.2024.
 14. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej na Instagramie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook).

Warianty DIET

Wybierz odpowiednią dla siebie kaloryczność. Pamiętaj – aby schudnąć, najlepiej jest być na delikatnym deficycie kalorycznym, tzn. jeść mniej kalorii niż każdego dnia Twój organizm wykorzystuje.

Jeżeli chcesz utrzymać masę ciała, dobierz kaloryczność aby odpowiadała Twojemu dziennemu wydatkowi energetycznemu.

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie masy ciała i zbudowanie masy mięśniowej – jedz więcej kalorii, dużo ćwicz i uzupełniaj białko, np. w postaci Izolatów Białka od BeKeto lub Keto Kolagenów.

KETO IF

1250 – 1750 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta funkcjonalna – wzbogacona o suplementację produktami BeKeto. Niskokaloryczna, wysokoenergetyczna, redukcyjna dieta KETO IF.

KETO

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta ketogeniczna. Jedząc tłuszcz, spalasz tłuszcz. Oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych.

KETO VEGE
Keto Vege Catering BeKeto

1250 – 3000 kcal od 71,90zł / dzień

Dieta Keto Vege skomponowana jest z różnorodnych nieskrobiowych warzyw, zdrowych tłuszczów i różnych źródeł białka.

LOW CARB
low carb catering beketo

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Wybierz dietę low-carb i ogranicz spożywanie węglowodanów. Low-Carb to dobry wstęp do diety ketogenicznej (albo jej kontynuacja).

WYBÓR MENU
wybór menu - beketo catering

1250 – 3000 kcal od 72,90zł / dzień

To Ty decydujesz na co masz ochotę! Wybieraj codziennie spośród 3 przepysznych dań. Smacznego!

previous arrow
next arrow

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ INFORMACJE O SUPER PROMOCJACH!

Be KETO Catering - 4 Kroki do Zdrowia

W BeKeto zawsze kontrolujemy cały proces i łańcuch dostaw. Proces zakupów i quality control jest dla nas bardzo istotnym elementem układanki. Zawsze dążymy do maksymalnego skrócenia drogi, tak aby produkty BeKeto trafiały do BeKetończyków zawsze najświeższe i w jak najkrótszym czasie.

Poznaj proces BeKeto Catering „od kuchni”. Właśnie tak nasze posiłki trafiają na Twój stół.