Poznaj wartości, którymi Się kierujemy

Pragniemy dzielić się z Tobą zdobytą wiedzą oraz ogromną pasją do życia w stylu keto. Dzięki nam osiągniesz postawione sobie cele w szybki i pyszny sposób! Chcemy zadbać nie tylko o Twoją kondycję fizyczną, ale również o równowagę mentalną. Jesteśmy pewni, że godziny spędzone nad tworzeniem idealnie dobranych połączeń smakowym sprawią, że poczujesz się wyjątkowo z każdym kolejnym kęsem. Do tworzenia niskowęglowodanowych posiłków używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości.

Catering od BeKeto odzwierciedla wartości, którymi niezmiennie kierujemy się we wszystkim co robimy. To m.in. clean-label, organiczne składniki, zero polepszaczy smakowych. Zawsze nam również towarzyszy jedno słowo… SEXY.

BeKeto Catering jest całkowitym odtworzeniem tych wartości…dodaliśmy jeszcze jedną – świeżość i szybkość dostarczania.

Z miłości do keto jedzenia 🖤

JESTEŚMY „OBSESYJNI” NA PUNKCIE KLIENTÓW

Naszym celem i motorem napędowym jest stałe zaspokajanie i przewyższanie potrzeb klienta, czyli Beketończyka, takiego jak my. Nie boimy się słowa „służymy”, ponieważ oddaje ono sens naszej pracy. Robimy co w naszej mocy, aby nasi klienci byli obsługiwani na absolutnie najwyższym poziomie i stale do nas wracali.

NASTAWIENIE NA PRACĘ

Beketończycy charakteryzują się pracowitością. Pracujemy mądrze, a gdy sytuacja tego wymaga pracujemy też ciężko. Do pracy nie przechodzimy aby “odbić kartę”. Niejednokrotnie zostajemy po godzinach i zostawiamy tu część siebie.

AMBITNI W MYŚLENIU

Mało ambitne myślenie to samospełniająca się przepowiednia. Jesteśmy wizjonerami i myślimy w sposób twórczy, nieszablonowy i mający na celu rozwój naszej działalności. Motywujemy siebie i innych, aby stale przewyższać oczekiwania klientów. 

STALE PODNOSIMY POPRZECZKĘ

Proces uczenia się i podnoszenia poprzeczki każdego dnia, to nasza przewaga i codzienność. Z dnia na dzień, jesteśmy coraz bardziej kompetentni, a wachlarz naszych umiejętności powiększa się, dzięki czemu możemy robić więcej i szybciej. Rozwój i podnoszenie poprzeczki to nasz standard.

SUMIENNIE REALIZUJEMY ZADANIA

Każde zadanie traktujemy jako projekt do realizacji. Wykonujemy je sumiennie i na 120%. Do wykonania zadania zdobywamy niezbędną wiedzę i pozyskujemy potrzebne nam informacje we własnym zakresie. 

ODWAŻNI W DZIAŁANIU I PODEJMOWANIU DECYZJI

Jesteśmy ludźmi i zdarzają się nam pomyłki i błędy. To normalny proces w dążeniu do doskonałości. O potknięciach mówimy od razu i otwarcie, nie boimy się popełniać błędów. Popełnione wpadki bierzemy na swoje barki i jak najszybciej naprawiamy. Jeżeli to koniecznie, korzystamy z pomocy. Mamy swoje zdanie i głośno je wyrażamy. Gdy jednak zapadnie inna decyzja, to realizujemy ją tak jak swoją własną.

PRACA POD PRESJĄ TO DLA NAS CODZIENNOŚĆ

Terminy, asapy i deadliny to nam dobrze znane słowa. Zawsze robimy wszystko, żeby wywiązać się z zadań w wyznaczonym terminie. W sytuacjach stresowych nie opuszcza nas skupienie, aby nie zaliczyć wtopy. Jeśli sytuacja tego wymaga, zaczynamy wcześniej i kończymy póżniej, zachowujemy przy tym stoicki spokój. Jeżeli mimo wszystko mamy problem z dotrzymaniem terminu – informujemy o tym z odpowiednim wyprzedzeniem i proponujemy nowy termin. 

SAMODZIELNI LIDERZY

Bierzemy sprawy w swoje ręce, aktywnie i samodzielnie podejmujemy działania prowadzące do rozwoju. W sytuacji gdy nie mamy możliwości zaczerpnięcia pomocy u innych Beketończyków, a musimy wykonać zadanie, wykazujemy się determinacją. Zdobywamy niezbędną wiedzę z wszelkich dostępnych żródeł, korzystamy ze wszystkich dostępnych zasobów, pokonujemy trudności i dowozimy projekty.

JESTEŚMY MULTITASKING

Do naszej pracy mamy podejście 360 stopni, nie ograniczamy się jedynie do swoich obowiązków. Znamy różne stanowiska w naszej firmie i potrafimy wszechstronnie pracować. Gdy ktoś potrzebuje pomocy jesteśmy przygotowani, aby zapewnić mu niezbędne wsparcie. Nawet gdy pracujemy na całkowicie różnych stanowiskach.

OPTYMIŚCI WYZNACZAJĄCY NAJWYŻSZE STANDARDY

Całkowicie wierzymy w powodzenie naszych projektów, a gdy coś idzie nie po naszej myśli, nie poddajemy się. Wiemy, że problemy to tylko szanse w roboczych ubraniach. Zawsze podchodzimy z uśmiechem do pracy i osiągamy w niej bardzo dużo. Analizujemy błędy, wyciągamy wnioski i idziemy dalej, aby osiągnąć zamierzony cel.

Podchodzimy poważnie do naszych wartości, kierujemy się nimi w podejmowaniu decyzji, w tworzeniu produktów, we wdrażaniu nowości. Pozwalają nam służyć Ci lepiej. Dzięki temu, że je mamy, możemy być Twoim przyjacielem w niskowęglowodanowym, keto świecie.

WARTOŚCI BEKETO

ORGANICZNE SKŁADNIKI

Używamy organicznych składników sprawdzonego pochodzenia zawsze gdy jest to możliwe

100% KETO & LOW-CARB

Produkty BeKeto są dla każdego kto stosuje dietę niskowęglowodanową czy ketogeniczną. Zarówno dla początkujących jak i weteranów.

NAPĘDZANY DOBRYM TŁUSZCZEM

Nasze produkty zawierają wyłącznie dobre i zdrowe tłuszcze, które wspierają Twój organizm.

CLEAN-LABEL

Filozofia krótkiego i czystego składu przyświeca nam od samego początku. Gwarantujemy, że tak będzie zawsze.

BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW

Skupiamy się wyłącznie na naturalnych i zdrowych smakach. Nie korzystamy z żadnych chemicznych aromatów i polepszaczy.

JEDNYM SŁOWEM? SEXY.

Odkryj sekret BeKeto. Spróbuj naszych produktów, poznaj ich składy i smaki. Zostań lepszą wersją siebie. BE KETO. BE SEXY.

Warianty DIET

Wybierz odpowiednią dla siebie kaloryczność. Pamiętaj – aby schudnąć, najlepiej jest być na delikatnym deficycie kalorycznym, tzn. jeść mniej kalorii niż każdego dnia Twój organizm wykorzystuje.

Jeżeli chcesz utrzymać masę ciała, dobierz kaloryczność aby odpowiadała Twojemu dziennemu wydatkowi energetycznemu.

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie masy ciała i zbudowanie masy mięśniowej – jedz więcej kalorii, dużo ćwicz i uzupełniaj białko, np. w postaci Izolatów Białka od BeKeto lub Keto Kolagenów.

KETO IF

1250 – 1750 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta funkcjonalna – wzbogacona o suplementację produktami BeKeto. Niskokaloryczna, wysokoenergetyczna, redukcyjna dieta KETO IF.

KETO

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta ketogeniczna. Jedząc tłuszcz, spalasz tłuszcz. Oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych.

KETO VEGE
Keto Vege Catering BeKeto

1250 – 3000 kcal od 71,90zł / dzień

Dieta Keto Vege skomponowana jest z różnorodnych nieskrobiowych warzyw, zdrowych tłuszczów i różnych źródeł białka.

LOW CARB
low carb catering beketo

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Wybierz dietę low-carb i ogranicz spożywanie węglowodanów. Low-Carb to dobry wstęp do diety ketogenicznej (albo jej kontynuacja).

WYBÓR MENU
wybór menu - beketo catering

1250 – 3000 kcal od 72,90zł / dzień

To Ty decydujesz na co masz ochotę! Wybieraj codziennie spośród 3 przepysznych dań. Smacznego!

previous arrow
next arrow

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ INFORMACJE O SUPER PROMOCJACH!

Be KETO Catering - 4 Kroki do Zdrowia

W BeKeto zawsze kontrolujemy cały proces i łańcuch dostaw. Proces zakupów i quality control jest dla nas bardzo istotnym elementem układanki. Zawsze dążymy do maksymalnego skrócenia drogi, tak aby produkty BeKeto trafiały do BeKetończyków zawsze najświeższe i w jak najkrótszym czasie.

Poznaj proces BeKeto Catering „od kuchni”. Właśnie tak nasze posiłki trafiają na Twój stół.