Najczęściej zadawane pytania

Dostawy są realizowane:

 • do godziny 7:30
 • W godzinach wieczornych do 23:30 na terenie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Środa Wlkp.,
  Jarocin, Milicz, Krotoszyn (i okolice)

Zamówienie możesz opłacić przez:

 • Płatność jednorazowa: przelewy natychmiastowe tPay (w tym BLIK, natychmiastowy przelew bankowy, płatność kartą),
 • Przelewem tradycyjnym

W BeKeto Catering otrzymasz trzy lub cztery posiłki, co jest zgodne z ketogenicznym stylem życia.

BeKeto Catering dostarczamy do ponad 3700 miejscowości w całej Polsce. Sprawdź dostępność tutaj.

W zależności od wybranej kaloryczności – pomoże Ci w tym kalkulator kalorii.

Dieta keto z naszej firmy pomoże osiągnąć Ci wybrany cel. Może to być utrata wagi, utrzymanie lub zwiększenie masy mięśniowej.

Tak, pamiętaj aby wybierać wtedy wyższe kaloryczności, a także suplementować takie produkty jak Izolat Białka czy Kolagen.

O wartości odżywcze i odpowiedni dobór makro składników dba zespół BeKeto pod kierownictwem dietetyk klinicznej Kamili Midak (@kamilamidak).

Stosujemy tradycyjny podział makro (70-80% Tłuszcze, 20-25% Białko, 5-10% Węglowodany).

BeKeto Catering oraz dieta ketogeniczna jest dla Ciebie dobrym wyborem, jeśli:

 • Chcesz zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu chcesz poczuć się lepiej i zapanować nad głodem.
 • Jeżeli zmagasz się z insulinoopornością
 • Jeżeli masz podwyższony cukier
 • Gdy masz wysoki cholesterol
 • Gdy chcesz zwiększyć swoją wydajność i osiągać więcej w szkole i w pracy
 • Gdy masz zaburzenia neurologiczne

Jeżeli nie masz pewności czy keto jest dla Ciebie, skonsultuj się z naszym dietetykiem lub swoim lekarzem, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Tak, tworzymy nasze dania we współpracy z profesjonalnym i znanym szefem kuchni Arkadiuszem Płońskim (@headcheff_artystasmaku), który dba o walory smakowe dań, które są do Ciebie dostarczane.

Po usunięciu folii, posiłki w tackach można podgrzewać w mikrofalówce. Należy zwrócić uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy podgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno. Warunki podgrzania wymagane przez producenta na opakowaniach:

 • mikrofala max. 3,5 min 700W
 • piekarnik max. 15 minut 70 st. C

W naszym cateringu wykorzystujemy produkty i suplementy angielskiej marki BeKeto.

Dodatkowo do swojej diety możesz dokupić rekomendowane bestsellery naszej firmy.

W keto adaptacji szczególnie ważne jest znaczne ograniczenie węglowodanów (ok. 20-30g dziennie), dlatego na tym etapie należy zwracać szczególną uwagę na makro poszczególnych posiłków. Jeżeli nie będziesz podjadać to BeKeto Catering pozwoli Ci przejść proces keto adaptacji.

Pamiętaj o suplementacji (Olej MCT, elektrolity, ketony egzogenne).

Tak, może to zająć od dwóch do czterech tygodni. Aby przyśpieszyć ten proces należy stosować suplementację takich produktów jak Olej MCT, ketony egzogenne.

Keto grypa to symptomy, które czasem doświadcza się w ciągu pierwszych dni diety ketogenicznej. Nie jest to choroba i nie ma nic wspólnego z prawdziwą grypą.

Szybki spadek spożycia węglowodanów zmusza Twoje ciało do adaptacji do nowego sposobu pozyskiwania energii z tłuszczów zamiast cukrów. Ten początkowy szok, który czasem się odczuwa jest związany z odstawieniem węglowodanów. Może się objawiać spadkiem energii, bólami głowy, obniżonymi zdolnościami kognitywnymi i bólami mięśni.

Wymaga podkreślenia, że nie każda nowa osoba na keto odczuwa te efekty uboczne, a ich intensywność jest związana z indywidualnymi możliwościami adaptacji układu metabolicznego do spalania tłuszczu zamiast glukozy. Większość symptomów utrzymuje się maksymalnie do tygodnia, a przy prawidłowym odżywianiu oraz suplementacji elektrolitów i ketonów egzogennych symptomy keto grypy są znacznie mniej odczuwalne.

Aby przeczytać więcej na temat keto grypy, kliknij tu.

Przez większość czasu objawy grypy ketonowej znikają w ciągu tygodnia. Jednak niektórzy ludzie potrzebują nieco więcej czasu, aby zmienić metabolizm na wykorzystanie tłuszczu jako podstawowego źródła energii zamiast glukozy.

Elektrolity są efektywnym suplementem diety, szczególnie podczas keto grypy. W tym czasie wprowadzasz do organizmu nowy stan metaboliczny, który może nie być gotowy na tę zmianę bez spowodowania rewolucji. Bardzo ważne jest, aby się nawodnić i pamiętać o uzupełnianiu elektrolitów.

Każdy gram glukozy wiąże trzy gramy wody. Jeśli zmniejszysz spożycie cukru, twoje ciało będzie wypłukiwać jej nadmiar – co przyczynia się do częstych podróży do łazienki podczas keto grypy. Z tego powodu tracisz także ważne minerały, na przykład elektrolity zawierające magnez, wapń, potas i sód.

Bez elektrolitów twoje ciało nie byłoby w stanie prawidłowo funkcjonować. Są one odpowiedzialne za temperaturę ciała, skurcze mięśni, bicie serca i inne funkcje neurologiczne. Wskazane jest uzupełnienie elektrolitami, które mogą łatwo przywrócić utracone minerały podczas grypy ketogenicznej i złagodzić niepożądane objawy.

Na początkowym etapie diety ketonowej możemy odczuwać negatywne skutki uboczne związane z odstawieniem węglowodanów i przejściem na pobór energii z tłuszczu. Przez pierwsze dni następuje utrata wody, nerki wydalają elektrolity, by utrzymać organizm w równowadze. Może to skutkować bólem głowy i skurczem mięśni.

Keto Elektrolity Ketolytes od BeKeto minimalizują objawy keto grypy poprzez uzupełnienie niezbędnych minerałów, takich jak magnez, potas, cynk i wapń. Będą idealnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z dietą low-carb.

Ketony egzogenne wpływają na zwiększenie się ilości ciał ketonowych, a tym samym pozwalają szybciej znaleźć się w stanie ketozy. Są idealnym produktem na początku drogi z dietą ketogeniczną. Ponadto wspierają funkcjonowanie mózgu, wpływają na pamięć i koncentrację. Jest to również doskonały produkt, który wprowadzi organizm na właściwą drogę po zjedzeniu „cheat mealu”.

Olej MCT to tłuszcz zaliczany do średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, ale w przeciwieństwie do długołańcuchowych kwasów nasyconych, nie podnosi poziomu cholesterolu oraz nie zwiększa ryzyka wystąpienia chorób serca. Przeciwnie, olej MCT jest łatwo przekształcany w ciała ketonowe, jego spożycie pozwala szybciej wejść w stan ketozy, a tym samym wspiera on redukcję masy ciała.

Keto suplementy diety proponowane przez BeKeto to gwarancja dostarczenia wszystkich niezbędnych makroelementów, których potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki wysokiej jakości składników mamy pewność, że suplementy spełnią swoją funkcję niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy naszą przygodę z dietą ketogeniczną, czy jesteśmy na jej zaawansowanym etapie.

Warianty DIET

Wybierz odpowiednią dla siebie kaloryczność. Pamiętaj – aby schudnąć, najlepiej jest być na delikatnym deficycie kalorycznym, tzn. jeść mniej kalorii niż każdego dnia Twój organizm wykorzystuje.

Jeżeli chcesz utrzymać masę ciała, dobierz kaloryczność aby odpowiadała Twojemu dziennemu wydatkowi energetycznemu.

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie masy ciała i zbudowanie masy mięśniowej – jedz więcej kalorii, dużo ćwicz i uzupełniaj białko, np. w postaci Izolatów Białka od BeKeto lub Keto Kolagenów.

KETO
KETO

1250-3000 kcal

od 69,90zł / dzień

Dieta ketogeniczna. Jedząc tłuszcz, spalasz tłuszcz. Oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych.

KETO VEGE
KETO VEGE

1250-3000 kcal

od 72,90zł / dzień

Dieta Keto Vege skomponowana jest z różnorodnych nieskrobiowych warzyw, zdrowych tłuszczów i różnych źródeł białka.

LOW CARB
LOW CARB

1250-3000 kcal

od 70,90zł / dzień

Wybierz dietę low-carb i ogranicz spożywanie węglowodanów. Low-Carb to dobry wstęp do diety ketogenicznej (albo jej kontynuacja).

WYBÓR MENU
WYBÓR MENU

1250-3000 kcal

od 69,90zł / dzień

To Ty decydujesz na co masz ochotę! Wybieraj codziennie spośród 3 przepysznych dań. Smacznego!

previous arrow
next arrow

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMAJ OLEJ MCT TRAVEL SIZE!

Be KETO Catering - 4 Kroki do Zdrowia

W BeKeto zawsze kontrolujemy cały proces i łańcuch dostaw. Proces zakupów i quality control jest dla nas bardzo istotnym elementem układanki. Zawsze dążymy do maksymalnego skrócenia drogi, tak aby produkty BeKeto trafiały do BeKetończyków zawsze najświeższe i w jak najkrótszym czasie.

Poznaj proces BeKeto Catering „od kuchni”. Właśnie tak nasze posiłki trafiają na Twój stół.