Keto Blog

Keto jadłospis na 7 dni

Skomponowanie odpowiedniego jadłospisu keto, który zapewni równowagę między makroskładnikami i dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych, może być wyzwaniem. Dowiedz się, jak może wyglądać jadłospis keto, oparty na zbilansowanych i jednocześnie smacznych potrawach, umożliwiający osiąganie zamierzonych celów zdrowotnych i utrzymanie organizmu w stanie ketozy.
Czytaj dalejKeto jadłospis na 7 dni
orzechy na keto

Jakie orzechy na keto?

Zastanawiasz się, jakie orzechy możesz spożywać na diecie keto, aby nie naruszyć stanu ketozy? Orzechy stanowią bogate źródło zdrowych tłuszczów i składników odżywczych, lecz jednocześnie - każdy rodzaj posiada większe lub mniejsze ilości węglowodanów. Dowiedz się, które orzechy zawierają ich najmniej i są bezpieczne dla diety keto, a które lepiej ograniczać w codziennym keto jadłospisie.
Czytaj dalejJakie orzechy na keto?

Główne zasady diety keto

Dieta keto kładzie nacisk na spożycie tłuszczów, przekształcając nasze ciało w efektywną maszynę spalającą tkankę tłuszczową. Do osiągnięcia korzyści z diety keto, kluczowe jest stosowanie konkretnych zasad. Dowiedz się, jakie wymagania musisz spełniać, by skutecznie i bezproblemowo osiągnąć stan ketozy, ciesząc się poprawą zdrowia, samopoczucia, a także redukcją wagi.
Czytaj dalejGłówne zasady diety keto

Jakie warzywa na keto?

Dieta ketogeniczna nie oznacza rezygnacji z warzyw – wręcz przeciwnie! Są one źródłem niezbędnych dla organizmu składników odżywczych. Warto jednak mieć świadomość, że nie wszystkie z nich sprzyjają osiągnięciu i utrzymaniu stanu ketozy. Które z warzyw należą do niskowęglowodanowych, a które z nich powinno się wyeliminować z diety, by skutecznie osiągać swoje cele? 
Czytaj dalejJakie warzywa na keto?

Jakie owoce na keto?

Owoce a dieta keto – czy to połączenie jest możliwe? Choć dieta ketogeniczna charakteryzuje się ograniczeniem spożycia węglowodanów, w rzeczywistości nie oznacza to rezygnacji z owoców. A przynajmniej nie wszystkich! Dowiedz się, które owoce warto uwzględnić w swoim jadłospisie, a z których lepiej zrezygnować,
Czytaj dalejJakie owoce na keto?
kawa kuloodporna

Czym jest kawa kuloodporna?

Każdy, kto interesuje się dietą keto, zapewne chociaż raz słyszał lub usłyszy o kawie kuloodpornej. Czym jest kawa kuloodporna, z czego powstaje i dlaczego w ogóle warto ją pić? Poznaj historię najsłynniejszej keto kawy świata – niektóre fakty mogą Cię…

Czytaj dalejCzym jest kawa kuloodporna?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ INFORMACJE O SUPER PROMOCJACH!

Be KETO Catering - 4 Kroki do Zdrowia

W BeKeto zawsze kontrolujemy cały proces i łańcuch dostaw. Proces zakupów i quality control jest dla nas bardzo istotnym elementem układanki. Zawsze dążymy do maksymalnego skrócenia drogi, tak aby produkty BeKeto trafiały do BeKetończyków zawsze najświeższe i w jak najkrótszym czasie.

Poznaj proces BeKeto Catering „od kuchni”. Właśnie tak nasze posiłki trafiają na Twój stół.