Pierwszy Dedykowany keto catering

Keto marka nr 1 na świecie

BeKeto Catering to kolejna propozycja angielskiego lidera rynku keto dla wszystkich, którzy chcą poznać najzdrowszy, niskowęglowodanowy styl życia.

Nasz catering i przygotowane w nim dania to efekt niesamowitej współpracy jednego z najlepszych Warszawskich kucharzy i świetnej dietetyk, która posiada ogromną wiedzę w niskowęglowodanowym stylu życia. Komponujemy idealnie zbilansowane posiłki, które tworzą wyśmienitą całość.

BeKeto Catering to propozycja numer 1 na wysoko konkurencyjnym rynku gotowych posiłków. To unikatowa opcja, w której do produkcji dań używamy jedyne w swoim rodzaju, najlepsze produkty angielskiej firmy BeKeto, przodującej na rynku keto i low-carb. Wierzymy, że dzięki wykorzystaniu kultowych suplementów, takich jak oleje MCT, Keto Izolaty Białka czy Kolageny przygotowane posiłki w 100% spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Wejście w rynek cateringu, to dla nas nowe wyzwanie, ale jesteśmy przekonani, że mu sprostamy. Z całą pewnością zrobimy wszystko, aby każdego dnia dostarczać najsmaczniejsze, najzdrowsze posiłki o idealnym rozkładzie makro składników. Nasze makro jest odpowiednie zarówno dla osób, które rozpoczynają dietę keto, jak i dla tych, którzy są już do niej zaadaptowani i chcą kontynuować swoją przygodę.

WARTOŚCI BEKETO

ORGANICZNE SKŁADNIKI

Używamy organicznych składników sprawdzonego pochodzenia zawsze gdy jest to możliwe

100% KETO & LOW-CARB

Produkty BeKeto są dla każdego kto stosuje dietę niskowęglowodanową czy ketogeniczną. Zarówno dla początkujących jak i weteranów.

NAPĘDZANY DOBRYM TŁUSZCZEM

Nasze produkty zawierają wyłącznie dobre i zdrowe tłuszcze, które wspierają Twój organizm.

CLEAN-LABEL

Filozofia krótkiego i czystego składu przyświeca nam od samego początku. Gwarantujemy, że tak będzie zawsze.

BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW

Skupiamy się wyłącznie na naturalnych i zdrowych smakach. Nie korzystamy z żadnych chemicznych aromatów i polepszaczy.

JEDNYM SŁOWEM? SEXY.

Odkryj sekret BeKeto. Spróbuj naszych produktów, poznaj ich składy i smaki. Zostań lepszą wersją siebie. BE KETO. BE SEXY.

POZNAJ BEKETO

To właśnie te produkty, angielskiej marki keto i low-carb nr 1 na świecie trafiają do Twoich gotowych dań w BeKeto Catering. Naszą wspólną misją jest pomoc jak największej ilości osób w osiągnięciu stanu ketozy, idealnej sylwetki i optymalnego zdrowia poprzez stosowanie najzdrowszego, niskowęglowodanowego stylu życia.

W BeKeto znajdziesz keto suplementy, keto przekąski oraz wiele innych rzeczy niezbędnych podczas życia w stylu KETO.

Jedz dobrze. Jedz zdrowo. Bądź szczęśliwy. BĄDŹ KETO. 

Warianty DIET

Wybierz odpowiednią dla siebie kaloryczność. Pamiętaj – aby schudnąć, najlepiej jest być na delikatnym deficycie kalorycznym, tzn. jeść mniej kalorii niż każdego dnia Twój organizm wykorzystuje.

Jeżeli chcesz utrzymać masę ciała, dobierz kaloryczność aby odpowiadała Twojemu dziennemu wydatkowi energetycznemu.

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie masy ciała i zbudowanie masy mięśniowej – jedz więcej kalorii, dużo ćwicz i uzupełniaj białko, np. w postaci Izolatów Białka od BeKeto lub Keto Kolagenów.

KETO IF

1250 – 1750 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta funkcjonalna – wzbogacona o suplementację produktami BeKeto. Niskokaloryczna, wysokoenergetyczna, redukcyjna dieta KETO IF.

KETO

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Dieta ketogeniczna. Jedząc tłuszcz, spalasz tłuszcz. Oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych.

KETO VEGE
Keto Vege Catering BeKeto

1250 – 3000 kcal od 71,90zł / dzień

Dieta Keto Vege skomponowana jest z różnorodnych nieskrobiowych warzyw, zdrowych tłuszczów i różnych źródeł białka.

LOW CARB
low carb catering beketo

1250 – 3000 kcal od 69,90zł / dzień

Wybierz dietę low-carb i ogranicz spożywanie węglowodanów. Low-Carb to dobry wstęp do diety ketogenicznej (albo jej kontynuacja).

WYBÓR MENU
wybór menu - beketo catering

1250 – 3000 kcal od 72,90zł / dzień

To Ty decydujesz na co masz ochotę! Wybieraj codziennie spośród 3 przepysznych dań. Smacznego!

previous arrow
next arrow

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ INFORMACJE O SUPER PROMOCJACH!

Be KETO Catering - 4 Kroki do Zdrowia

W BeKeto zawsze kontrolujemy cały proces i łańcuch dostaw. Proces zakupów i quality control jest dla nas bardzo istotnym elementem układanki. Zawsze dążymy do maksymalnego skrócenia drogi, tak aby produkty BeKeto trafiały do BeKetończyków zawsze najświeższe i w jak najkrótszym czasie.

Poznaj proces BeKeto Catering „od kuchni”. Właśnie tak nasze posiłki trafiają na Twój stół.